PingME (8.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni
