PingME (8.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト
