PingME (8.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
