PingME (8.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება
