PingME (8.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
