PingME (8.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana
