PingME (8.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
