PingME (8.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း
