PingME (8.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over
