PingME (8.0.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
