PingME (8.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
