PingME (8.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
