PingME (8.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o
