PingME (8.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
