PingME (8.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
