PingME (8.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om
