PingME (8.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
