PingME (8.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: About
te: గురించి
