PingME (8.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
