PingME (8.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: New Message
uk: Новий лист
