Pino (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: On
bg: Включи

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: The specified passwords do not match.
bg: Паролата е невалидна.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
