Pino (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Created
jv: Digawé

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Send
jv: Kirim

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: About
jv: Ngenani

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.
