Pino (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
