Pino (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: The specified passwords do not match.
si: මුර පද ගැලපෙන්නේ නැත.

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
