Pino (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Send
ug: يوللاش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە
