Pino (8.x-1.2-rc2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: The specified passwords do not match.
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಗಳು ಸರಿಯಾಗಿಲ್ಲ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
