Pino (8.x-1.2-rc2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
