Pino (8.x-1.2-rc2) - en to no translation catalogue (55 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Email address
no: E-postadresse

en: Subject
no: Emne

en: On
no: På

en: Version
no: Versjon

en: all
no: alle

en: Edit
no: Rediger

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: Theme
no: Utseendemal

en: Created
no: Opprettet

en: Off
no: Av

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Members
no: Medlemmer

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: To date
no: Til dato

en: From date
no: Fra dato

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: The specified passwords do not match.
no: Passordene er ikke like.

en: Changed
no: Endret

en: Allowed file extensions
no: Tillatte filtyper

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: From address
no: Fra adresse

en: About
no: Om

en: Member
no: Medlem

en: Save and continue
no: Lagre og fortsett

en: Send mail
no: Send epost

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: File upload
no: Last opp filer

en: mobile
no: mobil

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: The email address %mail is not valid.
no: E-postadressen %mail er ugyldig.

en: Additional configuration
no: Ytterligere konfigurasjon

en: Bordered
no: Innrammet

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
no: Flere spesialtegn er tillatt, inkludert mellomrom, punktum (.), bindestrek (-), apostrof ('), understrek (_), og @-tegnet.

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene

en: Narrow
no: Smal

en: The email address %value is already taken.
no: E-postadressen %value er allerede i bruk.
