Pino (8.x-1.2-rc2) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: The specified passwords do not match.
sq: Fjalëkalimet e specifikuara nuk përputhen.

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
