Pino (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (38 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Picture
ast: Imaxe

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Send
ast: Unviar

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: The specified passwords do not match.
ast: Les claves nun casen.

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
