Pino (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Picture
bo: པར

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
