Pino (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (101 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Version
ca: Versió

en: all
ca: tot

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Picture
ca: Imatge

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Send
ca: Enviar

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Members
ca: Membres

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Tools
ca: Eines

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: To date
ca: fins al

en: From date
ca: Des del

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: The specified passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Changed
ca: Canviat

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Frontpage
ca: Portada

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: mobile
ca: mòbil

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ca: Es permeten alguns caràcters especials, incloent-hi l'espai, el punt (.), el guió (-), l'apòstrof ('), el guió baix (_) i el símbol @.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: Narrow
ca: Estret

en: Welcome to [site:name]
ca: Benvingut/da a [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
ca: No s'ha creat encara cap contingut per a la portada.<br />Seguiu la <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/ca/docs/user_guide/ca/index.html">Guia d'Usuari</a> per a començar a construir el vostre lloc.
