Pino (8.x-1.4) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Created
ga: Cruthaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
