Pino (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (92 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Version
gl: Versión

en: all
gl: todos

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Theme
gl: Tema

en: Picture
gl: Imaxe

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Send
gl: Enviar

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Members
gl: Membros

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: To date
gl: Até a data

en: From date
gl: Desde a data

en: Revert
gl: Volver

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: The specified passwords do not match.
gl: Os contrasinais que indicou non coinciden.

en: Changed
gl: Cambiado

en: Documents
gl: Documentos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Send mail
gl: Enviar correo electrónico

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.

en: The username %value is already taken.
gl: O nome de usuario %value xa está en uso.
