Pino (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (120 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Version
hu: Verzió

en: all
hu: mind

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Theme
hu: Smink

en: Picture
hu: Kép

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Members
hu: Tagok

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Tools
hu: Eszközök

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: To date
hu: Záró dátum

en: From date
hu: Kezdő dátum

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: The specified passwords do not match.
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek meg.

en: Changed
hu: Módosítva

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: From address
hu: Feladó címe

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Member
hu: Tag

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Send mail
hu: Levél küldése

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: mobile
hu: mobil

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: The email address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím érvénytelen.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Striped
hu: Csíkozott

en: Bordered
hu: Keretezett

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hu: Különböző speciális karakterek engedélyezettek, beleértve a szóközt, pontot (.), kötőjelet (-), aposztrófot ('), aláhúzást (_) és a kukacot (@).

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Welcome to [site:name]
hu: [site:name] – üdvözlet a webhelyen!

en: Private file system path not set
hu: A privát fájlok mappája nincs beállítva

en: Private file system path is set
hu: A privát fájlok mappája be van állítva

en: The email address %value is already taken.
hu: %value e-mail cím már használatban van.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.

en: The username %value is already taken.
hu: %value felhasználónév már foglalt.
