Pino (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Position
ka: პოციზია

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: The specified passwords do not match.
ka: მითითებული პაროლი არ ემთხვევა.

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -
