Pino (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Version
ne: संस्करण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Picture
ne: तस्विर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: About
ne: बारेमा

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
