Pino (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: all
oc: tot

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Help
oc: Ajuda

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: Theme
oc: Tèma

en: Picture
oc: Imatge

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Send
oc: Mandar

en: Inactive
oc: Inactiu

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Position
oc: Posicion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Revert
oc: Restablir

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: The specified passwords do not match.
oc: Los senhals son pas identics.

en: Changed
oc: Modificat

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
