Pino (8.x-1.4) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।
