Pino (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: Picture
ps: انځور

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Tools
ps: توكي

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: mobile
ps: موبایل

en: - All -
ps: - ټول -
