Pino (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.

en: Changed
sr: Промењен

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.

en: Narrow
sr: Уско

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
