Pino (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (49 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Version
th: รุ่น

en: all
th: ทั้งหมด

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Send
th: ส่ง

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: The specified passwords do not match.
th: รหัสผ่านที่ระบุไม่ตรงกัน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Officer
th: เจ้าหน้าที่
