Pino (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (107 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Version
tr: Sürüm

en: all
tr: hepsi

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Theme
tr: Tema

en: Picture
tr: Görsel

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Members
tr: Üyeler

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Tools
tr: Araçlar

en: Position
tr: Konum

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: The specified passwords do not match.
tr: Belirtilen parolalar eşleşmiyor.

en: Changed
tr: Değişti

en: Documents
tr: Belgeler

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Apply
tr: Uygula

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Send mail
tr: E-posta gönder

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: mobile
tr: mobil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Site branding
tr: Site markası

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
tr: Boşluk, nokta (.), kısa çizgi (-), kesme işareti ('), alt çizgi (_) ve @ işareti de dahil olmak üzere birçok özel karaktere izin verilir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: All content promoted to the front page.
tr: Tüm içerik ana sayfaya yükseltildi.

en: Narrow
tr: Dar

en: Welcome to [site:name]
tr: [site:name] sitesine hoş geldiniz
