Pino (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (66 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Version
be: Версія

en: all
be: усе(ё)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Theme
be: Тэма

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Send
be: Адаслаць

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: The specified passwords do not match.
be: Уведзеныя паролі не супадаюць.

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Administrator
be: Адміністратар

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Narrow
be: Вузкі
