Pino (8.x-1.4) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Tools
br: Ostilhoù

en: The specified passwords do not match.
br: Ne glotont ket ar gerioù-tremen

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
