Pino (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Picture
hy: նկար

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:

en: Narrow
hy: Նեղ
