Pino (8.x-1.4) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: The specified passwords do not match.
ky: Сырсөздү туура жана эки жолу киргизишиңиз керек.
