Pino (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (90 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Version
lv: Versija

en: all
lv: visi

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: Picture
lv: Attēls

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Tools
lv: Rīki

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.

en: Changed
lv: Labots

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: mobile
lv: mobilā

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Narrow
lv: Šaurs
