Pino (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: View
os: Фенд
