Pino (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (113 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Version
pl: Wersja

en: all
pl: wszystkie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Theme
pl: Skórka

en: Picture
pl: Obraz

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Welcome
pl: Witamy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Members
pl: Członkowie

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Position
pl: Pozycja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: To date
pl: Data końcowa

en: From date
pl: Data początkowa

en: Revert
pl: Przywróć

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: The specified passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są jednakowe.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: File could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Send mail
pl: Wysyłka e-mail

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: mobile
pl: mobilne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Positions
pl: Pozycje

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Additional configuration
pl: Dodatkowa konfiguracja

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
pl: Szereg znaków specjalnych w tym spacja, kropka (.), dywiz (-), apostrof ('), podkreślenie (_), oraz znak @.

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.
